اخبار > در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل شرکت لیزینگ کارآفرین اعطا شد

 


نسخه چاپی
  ارسال به دوست

دریافت نشان عالی مدیر سال

در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل شرکت لیزینگ کارآفرین اعطا شد

در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال 98-1397، به پاس خدمات ارزنده مدیریت لیزینگ کارآفرین، نشان‌عالی مدیر سال به محمد سبزوی مدیرعامل لیزینگ کارآفرین اعطا شد .


در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال 98-1397، به پاس خدمات ارزنده مدیریت لیزینگ کارآفرین، نشان‌عالی مدیر سال به محمد سبزوی مدیرعامل لیزینگ کارآفرین اعطا شد و رضا صاقی‌راد مدیر طرح و برنامه به نمایندگی از لیزینگ کارآفرین، این نشان را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی لیزینگ کارآفرین، در این گردهمایی که با دریافت مجوز ملی از وزارت علوم و تحقیقات به شماره مجوز 7642278 با همکاری سازمان‌های دولتی و تشکل‌های علمی، صنعتی و اقتصادی در دو بخش آموزشی و تجلیل از مدیران برتر کشور در مورخ 1398/04/18 توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و در محل تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار شد، جمعی از مدیران بخش‌های خصوصی و دولتی و کارآفرینان برتر کشور حضور داشتند.

شایان ذکر است که مدل توانمندسازی مدیران در حوزه توسعه پایدار اقتصاد کشور از سر فصل‌های کلی و جامع آن شامل همسویی، پویایی، شکوفایی و توسعه سازمان می‌باشد، از شاخص‌های ارزیابی مدیران شرکت‌ها محسوب می‌شود که مستندات آن توسط اعضای کمیته علمی و ارزیابی، مورد بررسی قرار گرفته است.

اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و صادرات، اقتصاد دانش‌بنیان، توسعه ارتباطات جهانی، توجه به اصلاح الگوی مصرف و رفع موانع تولید ملی از جمله مواردی بود که در این همایش در خصوص آنها بحث و بررسی شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨ - ١٤:٢٥
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج