اخبار > شرکت لیزینگ کارآفرین موفق به کسب گواهینامه‌های ISO31000 و ISO10014 شد

 


نسخه چاپی
  ارسال به دوست

برای اولین بار در بین نهادهای مالی کشور

شرکت لیزینگ کارآفرین موفق به کسب گواهینامه‌های ISO31000 و ISO10014 شد

مدیر عامل شرکت لیزینگ کارآفرین گفت: این شرکت به‌عنوان اولین نهاد مالی در کشور موفق به کسب گواهینامه‌های ISO 31000 و ISO 10014 از شرکت QS سوئیس گردید.

محمد سبزوی مدیرعامل شرکت لیزینگ کارآفرین با بیان مطلب فوق افزود: یکی از اهداف تبیین شده، عرضه سهام لیزینگ کارآفرین در بورس اوراق بهادار می‌باشد؛ بر این ‌اساس کسب استانداردهای لازم در راستای تحقق منافع مالی و اقتصادی و مدیریت ریسک، باعث می‌شود تا خریداران با اطمینان بیشتر اقدام به خرید سهام شرکت ‌نمایند؛ که این امر سبب افزایش حاشیه سود برای کلیه ذی‌نفعان می‌گردد.

 

وی خاطر نشان ساخت: شرکت لیزینگ کارآفرین پس از گذراندن ممیزی استاندارد توسط شرکت QS سوئیس که یکی از 10 شرکت برتر دنیا در زمینه صدور گواهینامه‌های بین المللی استاندارد می‌باشد؛ برای اولین بار در بین نهادهای مالی و صنعت لیزینگ کشور موفق به کسب دو استاندارد ISO 31000 و ISO 10014 شد.

مدیرعامل شرکت لیزینگ کارآفرین افزود: استاندارد ISO 31000 نظام یکپارچه­ای را برای مدیریت ریسک ارائه می­دهد و با شناسایی و کنترل ریسک­ و تهدید­ها، باعث به حداقل رساندن زیان‌های بالقوه و افزایش احتمال تحقق اهداف سازمان می‌گردد. همچنین استاندارد ISO 10014 با ارائه رهنمودهای لازم جهت تحقق منافع مالی و اقتصادی، منجر به سودآوری و کاهش هزینه­های سازمان می­گردد.

سبزوی گفت: افزایش سوددهی و درآمد سازمان، بهبود روند تهیه بودجه، کاهش هزینه‌های سازمان، بهتر شدن جریان مالی، بهتر شدن برگشت سرمایه به سازمان، ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان، شناسایی و تحلیل ریسک‌ها، شناسایی بهتر فرصت‌ها و تهدید‌ها، انطباق با الزامات قانونی و حقوقی، کاهش زمان عرضه خدمات در بازار و بهبود عملکرد در سازمان از جمله منافع پیاده‌سازی الزامات استانداردهای کسب شده می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت لیزینگ کارآفرین، همچنین در سال 1397 این شرکت موفق به کسب استانداردهای ISO 9001 و ISO 10002 شده ‌است. استاندارد ISO 9001 از طریق بهبود سیستم مدیریت کیفیت، باعث افزایش بهره­وری سازمان می­شود. این استاندارد سازمان را قادر خواهد ساخت که تمرکز بر روی اهداف، پشتیبانی از کارکنان و ذی‌نفعان را ارتقا داده و رضایت مشتریان را افزایش دهد. استاندارد ISO 10002 نیز با ارائه سازوکار لازم جهت کنترل و مدیریت صحیح فرآیند رسیدگی به شکایات مشتریان و همچنین انجام اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی، باعث افزایش رضایت مشتری و توسعه کسب و کار می­گردد.

لینک خبر بانک کارآفرین

 

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٦:٠٩
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج