اخبار > انتخاب لیزینگ کار آفرین بعنوان لیزینگ برتر کشور در سال 1397

 


نسخه چاپی
  ارسال به دوست

لیزینگ کارآفرین لیزینگ برتر

انتخاب لیزینگ کار آفرین بعنوان لیزینگ برتر کشور در سال 1397

در اجلاس طرح انتخاب ملی معرفی شد: لیزینگ کار آفرین بعنوان لیزینگ برتر کشور در سال 1397

در اجلاس طرح انتخاب ملی، از شرکت لیزینگ کارآفرین بعنوان لیزینگ برتر کشور در سال 1397 تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت لیزینگ کارآفرین، بزرگ‌ترین اجلاس استراتژی‌های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت‌های ایران با نام "طرح انتخاب ملی" روز یکشنبه 12 اسفند ماه در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این اجلاس، که با حضور آقای مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آقای عیسی منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور توسعه کارآفرینی و اشتغال، سرکار خانم سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معاون مجلس شورای اسلامی، آقای مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از نمایندگان مجلس و مسئولین کشوری مربوطه برگزار شد، از شرکت‌های نوآور در زمینه فروش، محصولات و ارائه خدمات جدید و نوآورانه تجلیل بعمل آمد.

در این اجلاس، نشان ملی رتبه نخست تعهد و وفاداری به مشتریان در صنعت لیزینگ به شرکت لیزینگ کارآفرین اعطا و این شرکت به عنوان لیزینگ برتر کشور در سال 1397 انتخاب گردید. همچنین لوح تقدیر و گواهی جایزه بین‌المللی بالاترین سطح دانش و تخصص در خدمات لیزینگ از سوی اتحادیه اروپا (A+- Knowledge & Expertise Leasing Awards 2019) به این  شرکت داده شد؛ و به مدیرعامل شرکت آقای محمد سبزوی تندیس سیمرغ زرین مدیریت خلاق در صنعت لیزینگ، اعطا گردید.


مشاهده گالری عکس

خبر منتشر شده در سایت بانک کارآفرین

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٧ - ١٥:٢١
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج